Poznaj mnie lepiej!

Kim jestem?

Nazywam się Karolina Kociszewska i z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym oraz przyszłym psychodietetykiem. Ukończyłam studia wyższe na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, a obecnie kontynuuję naukę w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietoterapii i psychologii. 

Możesz mieć pewność, że będzie nad Tobą czuwała osoba, która ma doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje.

Na co dzień dzielę się wiedzą odnośnie prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia. Współpracuję z osobami, które chcą na stałe zmienić nawyki żywieniowe, a przy tym zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Kieruję się zasadą, że wszystko jest dla ludzi, ale trzeba zachować w tym odpowiedni balans.

o-mnie
o-mnie

Poznaj moje podejście

Moja praca to przekazywanie Tobie odpowiednich narzędzi do budowania wspierających i zdrowych nawyków. Zdaję sobie sprawę, że wymagająca rzeczywistość sprawia, że nie zawsze jest łatwo. Jestem tu po to, aby Ci przypomnieć, że nawet najmniejszy krok we właściwym kierunku przybliża Cię do celu!

Uważam, że zdrowe odżywianie nie powinno być pasmem wyrzeczeń czy głodówką. Twój organizm będzie się przeciwstawiał wszystkiemu, co jest restrykcyjne, niezdrowe i niezgodne z Tobą. Dieta powinna odżywiać Twój organizm, dawać szczęście płynące z dobrego samopoczucia i otwierać drzwi do nowych nawyków, które zostaną z Tobą na zawsze.

MOJE KOMPETENCJE
Sprawdź moją ofertę

I wybierz pakiet dla siebie!

Kontakt

Przejdź bezpośrednio do kontaktu ze mną!

Shopping Cart
Scroll to Top